• Regulamin konkursu: Kasa wraca do Klasy

DLA KLAS 0 – 8 SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. A. MICKIEWICZA W ŻERKOWIE,

DOTYCZĄCY DOBROWOLNYCH WPŁAT SKŁADEK NA FUNDUSZ RADY RODZICÓW

ROK SZKOLNY 2023/2024

1. Organizatorem konkursu jest Rada Rodziców działająca przy Szkole Podstawowej w Żerkowie.
          2. Uczestnikami konkursu są wszyscy rodzice uczniów, tworzących oddziały w Szkole Podstawowej w Żerkowie.
          3. Celem konkursu jest zachęcenie rodziców do dokonywania wpłat na fundusz Rady Rodziców oraz uatrakcyjnienia uczniom zajęć szkolno-wychowawczych w roku szkolnym 2023/2024.
          4. Zgodnie z § 34 Regulaminu Rady Rodziców, przy określaniu ilości uczniów branych pod uwagę do wyliczenia w danym oddziale poziomu dokonanych wpłat, uwzględniane będzie zwolnienie uczniów będących młodszym rodzeństwem uczęszczającym w roku szkolnym 2023/2024 do Szkoły Podstawowej w Żerkowie.

Każdorazowo wskazana przez rodzica deklaracja zwolnienia z płatności składki w danym oddziale, będzie weryfikowana w oddziale, do którego uczęszcza najstarsze dziecko w rodzinie, poprzez sprawdzenie, czy została dokonana płatność za to dziecko.

Brak wpłaty składki za najstarsze dziecko w rodzinie uczęszczające w roku szkolnym 2023/2024 do Szkoły Podstawowej w Żerkowie, powodować będzie jednoczesne oznaczenie braku wpłaty w niższych oddziałach, do których uczęszcza młodsze rodzeństwo danego ucznia.

1. Wpłaty składki dokonywane są w formie gotówki przekazywanej Skarbnikowi oddziału lub Wychowawcy oddziału.

Wskazany w Regulaminie ostateczny termin wpłat oznacza przekazanie dokonanych wpłat Skarbnikowi Rady Rodziców. Wpłaty przekazane po terminie nie będą uwzględnione przy wyliczeniu poziomu dokonanych wpłat.

1. Czas trwania konkursu: od 04.09.2023 r. do 31.10.2023 r.
          2. Nagrody:
            1. Rada Rodziców przyzna nagrodę w wysokości 150,00 zł każdemu oddziałowi, w którym poziom dokonanych przez rodziców wpłat składek przekroczy  poziom  80% do dnia 31.10.2023 r.;
            2. Rada Rodziców przyzna nagrodę w wysokości 200,00 zł każdemu oddziałowi, w którym poziom dokonanych przez rodziców wpłat składek przekroczy  poziom  90% do dnia 31.10.2023 r.;
            3. Rada Rodziców przyzna nagrodę w wysokości 250,00 zł każdemu oddziałowi, w którym poziom dokonanych przez rodziców wpłat wyniesie 100% do dnia 31.10.2023 r.;

zgodnie z przyjętymi z zasadami konkursu.

1. Nagrody to środki finansowe wypłacane z funduszu Rady Rodziców na rzecz poszczególnych oddziałów. Środki te mogą być przeznaczone na dowolnie wybrany cel, o którym decydują rodzice danego oddziału wraz z jego Wychowawcą.
          2. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi do 20.11.2023 r. komunikatem Rady Rodziców zamieszczonym na stronie internetowej Szkoły Podstawowej w Żerkowie  oraz na profilu Szkoły Podstawowej w Żerkowie w portalu społecznościowym Facebook.
          3. Rada Rodziców zobowiązuje się do przekazania nagrody do Skarbnika oddziału w formie gotówki najpóźniej do dnia 01.12.2023 r.
          4. Wszelkie zastrzeżenia i uwagi dotyczące wyników konkursowych należy przesyłać na adres e-mail Przewodniczącego Rady Rodziców kozuch-l@o2.pl w nieprzekraczalnym terminie 7 dni od daty oficjalnego ich ogłoszenia.

1. Regulamin został zatwierdzony uchwałą podjętą podczas zebrania Rady Rodziców. Regulamin jest dostępny na stronie internetowej Szkoły w zakładce Rada Rodziców.